Tema Marketimiz

Temalar örnek teşkil etmesi için hazırlanmış olup, sizin için yapacağımız çalışmada, firmanızın logosu, kurumsal renkleriniz ve web sitenize eklenecek yeni resimlerle birlikte tamamen orijinal çalışma söz konusu olacaktır.

Osmos Blue

32124

Osmos Blue adlı web tasarım şablonumuz sağlık sektöründe hizmet veren tüm hekim ve ürün tedarikçileri için mobil uyumlu bir BulutPress temasıdır.

Lawyer

32142

Lawyer adlı web tasarım şablonu avukatlık ve hukuki danışmanlık kategorisinde yayınlanmaktadır.

Nemesis

36699

Nemesis adlı web tasarım şablonu sağlık sektöründe, hastane, klinikler, ağız ve diş sağlığı merkezleri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Event

32132

Event adlı Uygurweb tasarım şablonu Reklam / Tanıtım / Organizasyon kategorisinde yayınlanmaktadır.

Pastane

36696

Pastane, butik pasta imalatı ve tasarımı yapanlar, kafeler ve dondurmacılar için geliştirdiğimiz Luna Tema adlı web tasarım şablonu Restaurant / Bar / Cafe kategorisinde yayınlanmaktadır.

Prime Restaurant

32118

Prime Restaurant adlı web tasarım şablonu Restaurant / Bar / Cafe kategorisinde yayınlanmaktadır. Hemen Ücretsiz Deneyebilirsiniz.

Osmos

32123

Osmos adlı responsive web tasarım teması güçlü altyapısı ve estetik görünümüyle hizmetinize sunulmuştur.

Violet

256-1551177626

Violet adlı web tasarım şablonu Kişisel Bakım / Kozmetik kategorisinde yayınlanmaktadır. Özellikle kuaför ve güzellik salonları gibi hizmet sektörü için uygun bir temadır.

Royal Hotel

32117

Royal Hotel adlı mobil uyumlu web tasarım şablonu Turizm / Otelcilik kategorisinde yayınlanmaktadır.

Romance

257-1551273236

Romance adlı web tasarım şablonu düğün, nişan, özel gün kutlamaları ve organizasyonu,yapan hizmet sektörüne uygun olarak üretilmiştir.

Likya

37230

Likya adlı web tasarım şablonu grik siyah beyaz renk kombinasyonunda olup hizmet kategorisinde yayınlanmaktadır.

Force Silver

36700Daha önce yayınladığımız Force temanın tamamen filo kiralama konseptine uygun olarak yeniden hazırlandığı Silver versiyonu hizmetinizde.

Virgin

32146

Virgin adlı Uygurweb tasarım şablonu mermer, iç mimari, dekorasyon kategorisinde yayınlanmaktadır.

Okul Öncesi Eğitim

32116

Okul Öncesi Eğitim, anaokulu ve kreş sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için hazırladığımız web tasarım şablonumuzu hemen deneyin.

Transport

3214432144

Transport adlı responsive seo uyumlu web tasarım şablonu Lojistik / Taşımacılık / Nakliyat kategorisinde yayınlanmaktadır.

Lotus

32127

Estetik ve güzellik merkezleri için hazırladığımız web tasarım teması Lotus ferah tasarım yapısı ile hizmetinizdedir.

Butcher

32149

Butcher adlı web tasarım şablonu, kasap, şarküteri, steak house gibi Gıda sektöründe hizmet veren firmalar için kullanılabilir.

Force

32137

Force adlı web tasarım şablonu başta filo kiralama şirketlerine hizmet etmekle birlikte, esnek yapısı ile farklı kurumsal şirketler için de ideal bir tasarımdır.

Mocha

36697

Mocha adlı Kahve temalı web tasarım şablonumuz Restaurant / Bar / Cafe kategorisinde yayınlanmaktadır.

Almanac

3214832148

Almanac adlı web tasarım şablonu Turizm / Otelcilik kategorisinde yayınlanmaktadır. Modern ve zarif çizgileriyle günümüz trendlerine uygun bir web tasarım şablonudur.

Almanac - Purple

321473214732147

Almanac - Purple adlı mobil uyumlu web tasarım şablonu Turizm / Otelcilik kategorisinde yayınlanmaktadır.

Grow

GROW TEMA

Grow adlı Bulutpress web tasarım şablonu Tarım / Hayvancılık / Gıda / Çevre kategorisinde yayınlanmaktadır.

Water

37618

Water adlı web tasarım şablonu su arıtma sistemleri, çevre sağlığı ve havuz kimyasalları gibi konularda hizmet veren firmalar için kullanıma sunulmuştur.

Smart

36698

Smart adlı web tasarım şablonu her sektöre uygun, sade, kullanımı kolay, gri ve beyaz renklerin hakim olduğu BulutPress temasıdır.

Spa Tema

SPA TEMA

Spa Tema adlı mobil uyumlu ve seo uyumlu web tasarım şablonu Turizm / Otelcilik / Sağlık kategorisinde yayınlanmaktadır.

Blue

32141

Blue adlı web tasarım şablonu mavi ve lacivert tonların ağırlıkta olduğu, büyük animasyon kullanılmıştır. Sağlık kategorisinde yayınlanmaktadır.

Agency

32139

Agency adlı web tasarım şablonu Bilişim / Yazılım / Teknoloji kategorisinde yayınlanmaktadır. Mobil testlerden ve hız testlerinden tam puan alan temamız bayilerimizin hizmetinde.

Fire

32140

Fire adlı mobil uyumlu, seo uyumlu web tasarım şablonu Bilişim / Yazılım / Teknoloji kategorisinde yayınlanmaktadır.

Fish

32143

Fish adlı responsive web tasarım şablonu Gıda & Restaurant & Bistro kategorisinde yayınlanmaktadır.

Cool

32138

Cool adlı mobil uyumlu web tasarım şablonu İnşaat / Yapı / Mimarlık / Danışmanlık kategorisinde yayınlanmaktadır.

Black

32136

Black adlı web tasarım şablonu koyu zemini ve etkileyici görünümü ile bir sonraki web siteniz olmaya aday.

Lens

lens (1)

Koyu renklere sahip görsellerin ön planda olduğu LENS adlı web tasarım şablonumuz Fotoğrafçılık ve Görsel Sanatlar kategorisinde yayınlanmaktadır.

Journey

32135

Turizm / Otelcilik / Konaklama sektörünün beklediği mobil ve SEO uyumlu Uygurweb temamız, diğer tüm temalarımızda olduğu gibi içerik ve görselleriyle işinizin özellikleri doğrultusunda kolayca güncellenebiliyor.

Fair

32134

Fair adlı web tasarım teması fuar stand tasarımı yapan şirketler, organizasyon firmaları ve iç mimarlık firmaları için hazırlanmıştır.

Fiber

3213332133

Fiber adlı web tasarım ürün ya da hizmet sektörü tarafından kullanılabilecek, kırmızı ve bordo renklerin hakim olduğu, mobil uyumlu gelişmiş bir web tasarım şablonudur.

Majestic

32131

Majestic adlı web tasarım şablonu sabit üst bar, tam ekran video ve benzersiz tasarımıyla Turizm / Otelcilik kategorisinde yayınlanmaktadır.

Energy

32130

Energy Tema adlı web tasarım şablonu canlı ve parlak renkleriyle, ekranı kaplayan tasarım yapısıyla, gıda ve tarım sektörü için heyecan verici bir görünüme sahip.

Fabric

32128

Fabric adlı mobil cihazlarla uyumlu web tasarım şablonunum Tekstil / Giyim / Aksesuar kategorisinde yayınlanmaktadır.

Border

3212632126

Border Tema adlı web tasarım şablonu özellikle ürün listeleme odaklı web siteleri için tercih edilmektedir.

Rent A Car

321153211532115

Araç Kiralama Şirketleri ve Oto Galeriler için hazırladığımız Rent A Car adlı web tasarım şablonu, Otomotiv / Akaryakıt kategorisinde yayınlanmaktadır.

Organik

32125

Özellikle organik gıda üretimi yapan ve bunu en kaliteli şekilde tanıtıma ihtiyaç duyan firmalar için harika özgün bir web tasarım konsepti.

Fitness Club

32122

Spor salonları ve sağlıklı yaşam merkezleri için geliştirdiğimiz Fitness Club adlı web tasarım şablonu Sağlık kategorisinde yayınlanmaktadır.

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.