Neden bir web sitem olmalı?

İster küçük işletme yada yatırımcı olun, ister kişisel blog, seyahatname yada keyifli bulduğunuz alanlarda paylaşımlarda bulunmak isteyin, paylaşımlarınız profesyonel, amatör, mesleğiniz yada hobileriniz ile ilgili olsun, yalın ve etkileyici bir web sitesine mutlaka ihtiyaç duyacağınızı düşünüyoruz. Neden?

Çünkü çağımız insanlar, makinalar ve insanlarla makinalar arası iletişimin internet ortamına taşıdığı bir geleceğe işaret ediyor. Kişisel ve kurumsal pazarlamanın da klasik mecralardan çıkıp, video, resim ve yüksek görsellerle bezenmişi olarak, dijital ortamlara ve de özellikle internete taşındığını görüyoruz.

Pazarlama faaliyetlerinde 5 duyuya hitap etmek ne kadar önemliyse, hareketi, dinamizmi, algısal çeşitliliği ürünün yada hizmetin yaşatacağı farklılıkları ve deneyimleri hedef kitlenize en iyi şekilde hissettirmek durumundasınız.

Bu anlamda bakıldığında, yüksek görsellikli, içerik paylaşımını en etkili şekilde yapan bir web siteniz olması işi ABECEsi olarak ön plana çıkıyor.

Herşey bir web sitesi olmakla bitmiyor, aksine yeni başlıyor. Web sitenizin içeriklerini kolaylıkla güncelleyebilmeli, sizinle ilgili doğru bir referans noktası oluşturmalısınız. Bu referans noktası aynı zamanda sizinle ilgili sosyal medya kanallarına da hızla açılmalı, oraları beslenmeli yada oralardan beslenmeli.

Sosyal medyayla ilgili değinme yada ilişiklendirmelerde ilgili ortamlara kolaylıkla link verebilmeli, örneğin bir youtube videosunu birkaç saniye içinde web sitenize ekleyebilmelisiniz.

Basitlik, kolaylık, kullanıcı dostu bir tasarım arayüzü web sitenizin kokpitinde size en çok yardımcı olacak faktörler olacaktır. Bu donanımlara sahip olarak web tasarımınız imaj ve itibarınızı da yansıtan ve temsil eden ciddi bir araçtır. Bu konuya ileriki yazılarımızda değineceğiz...

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.