Klasik Reklamlardan Dijital Reklamlara

İşinizi teknolojiyi kullanarak internete taşıyoruz. Etkili reklam yönetimi, reklam bütçesine ayrılan her bir kuruş bütçenin dönüşüm oranları üzerinden hedefe gittiğinden emin olmak demektir.

Uygurweb olarak Facebook Pixel ve Google Ads teknolojilerini kullanarak, öğrenen yapay zeka algoritmalarıyla klasik pazarlama yöntemlerinin üzerine çıkıyoruz. Verinin petrol kadar önemli olduğu yeni çağda her işte olduğu gibi reklam ajansları da internete taşınıyor. Taşınmak durumunda. Bu değişimi önceden görenler avantajlı çıkıyor.

Reklam dünyasındaki profesyoneller için grafik tasarımı ve photoshop kullanımındaki ustalık ne kadar önemliyse, artık dijital dünyayı tanımak ve bilmek de en az o kadar önemli.

Biz sitenizin istatistik ve dönüşüm oranlarını, sitenizde oluşturduğumuz formlar için form doldurma maaliyetlerini size düzenli olarak raporlayarak, paranızı doğru yere harcadığınızdan emin olmanızı, daha da önemlisi para kazanmanızı sağlıyoruz.

Dönüşüm oranları ile açtığımız fırsat penceresini, sizinle paylaşacağımız sonuçları duyduğunuzda şaşıracaksınız. Bizzat uygurweb için kullandığımız, etkinliği ispatlanmış her bir kriter sizin için de çalışacak. Rakiplerinizin önünde, etkili ve dijital mecralarda hakim pozisyonda olduğunuzda, piyasadaki konumunuz ve işinizin geleceği açısından içinizin rahatladığını hissedeceksiniz.

Detaylar için görüşelim.

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.