İnternet sitenizin güvenliği neden önemli?

İnternet teknolojilerinin gelişmesi yada mevcut teknolojilerin internete taşınması sonrası siber güvenliğin öneminin giderek arttığı bir döneme giriyoruz.

Akıllı uygulamalar yeterince akıllı hale gelmişken, önde gelen kaygılar akıllı ev ve akıllı şehir uygulamalarının sabote edilmesi tehlikesinin önemi üzerinde duruyor.

Akıllı sistemler, insansız araç uygulamaları, yapay zekanın trafikte kullanılımı, akıllı otomasyon ve telemetri sistemleri, nesnelerin interneti, neresinden bakarsak bakalım, dijitalleşen çağımızda teknlojik gelişmelere güvenlikten ödün vermeyen kriptolama ve güvenlik algoritmaları eşlik etmek zorunda.

Uygurweb olarak yazılımımız bulut sistemi üzerinde amazon sunucularında merkezi bir platform üzerinde çalışıyor. Load balancer adı verilen bir yük dengeleyici üzerine, Amazon ssl kurulumu yapıyoruz. Müşterilerimizin sitelerini istemeleri halinde https://www.cloudflare.com üzerinde sitenizi tanıtıyoruz. Böylece ssl koruması altına alıyoruz.

Sitenizi https:// ön takısıyla görmeye başlıyorsunuz. Böylece sitenize kayıt bırakan, sitenizle bilgi alışverişi yapanlar size daha fazla güveniyor, profesyonelliğinize daha fazla inanıyorlar.

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.