ECAA Başvurusu yapanlar için

İŞ PLANI, KURUMSAL KİMLİK ve WEB SİTESİ TASARIM DESTEĞİ:
Uygurweb.com olarak başvuru sürecinizde İş Planı ve Kurumsal Web Sitenizi oluşturmak konularında destek veriyoruz.

Türkiye’deki konsolosluk yetkililerinin başvuranlardan oldukça detaylı bir pazar araştırması istediği biliniyor. İngilizceye ileri seviyede hakim olmak, başvuru alanına uygun eğitim ve deneyim sahibi olmak, kurulacak iş ile ilgili kurum ve marka iletişimini dosyasında göstermek avantajlı sayılıyor.

CO.UK UZANTILI WEB SİTENİZ:
Uygurweb.com olarak işinizi en doğru şekilde anlatan, mobil ve SEO uyumlu, co.uk uzantılı web sitenizi, ingilizce ve/veya diğer dillerde en uygun fiyata kuruyor, alan adı uzantısıyla dilediğiniz sayıda kurumsal mail adresi tanımlıyoruz.

Görüş almak için;
Tema Marketimizi (http://www.uygurweb.com/tema-marketimiz), Yazılım Özelliklerimizi (https://uygurweb.yoneticigirisi.com/ozellikler) ve
Referanslarımızı (https://www.uygurweb.com/referanslar) inceleyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI
İşinizi en doğru şekilde anlatan mobil ve SEO uyumlu web sitenizi hazırladıktan sonra, markanızı sosyal medyada (facebook, instagram, pinterest) özel ve benzer hedef kitleler nezdinde öne plana çıkarıyoruz.

Kullandığımız akıllı algoritmalar ile reklam bütçenizi optimum bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Dönüşüm/başarım kriterlerini ve raporlamanın etkinliğini sonuna kadar kullanıyoruz.

GOOGLE ADS
Anahtar kelime bazında google ve bağlı iş ortaklarında arama motorlarında yapılan aramalarda sizi ve markanızı ön plana çıkarıyoruz.

Teklif almak için, [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Saygılarımızla
Uygurweb.com

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.