Doğru Adımlar

İnternetten müşteri kazanmak hedefiyle, son moda deyimle, etkileyici bir web sitesi hazırladınız yada hazırlattınız. Maalesef iş bununla bitmiyor.

İşte aklımıza gelen ilk sorular:

  • Siteniz internet dünyasının kendine özgü kriterlerine uyuyor mu?
  • Google tarafından endekslendi, site haritası oluşturuldu mu?
  • Sitenizde SEO (arama motoru optimizasyonu) ve mobil kriterlere uyumluluk ne düzeyde?
  • Görsel ve içeriklerinizi de katarsak, hız, performans ve özgünlük kriterleri açısından durumunuz nedir?

Bütün bunlar hedef kitlenizden trafik alabilmeniz için olmazsa olmaz koşullar...

ÇÖZÜM

Sitenizi profesyonel ellere hazırlatmalı, sonrasında da Sosyal Medya Reklam Yönetimi ve Arama Motoru Optimizasyonu konularında profesyonel destek almalısınız.

NASIL YAPACAĞIZ?

Hedef kitlesi tanımına uyan; tanım ve büyüklük olarak doğru belirlenmiş bir kitleye odaklanacağız. Bu kitle içinde konsantre (satın alma eğilimi yüksek) ziyaretçilerden "dönüşüm" olarak tanımlanan eylemler aracılığıyla giderek iyileşen (öğrenen) sonuçlar elde edeceğiz. Yukarıda belirtilen ve bizim önceden belirlediğimiz hedeflere yeni nesil analitik teknolojilerle ulaşacağız. Böylece reklam bütçenizi etkin kullanacak, sınırlı kaynaklarınızı boşa harcamayacağız.

ÖZETLE

Web sitenizi doğru bir platformda, mobil ve SEO kriterlerine uygun olarak hazırlatıp, Facebook Piksel, Google Ads, Google Analytics ve Facebook istatistikleri konusunda bizden destek alarak, konsantre müşteri kitlenize verimli bir şekilde ulaşabilir, reklam bütçenizin maliyet-fayda ilişkisi içinde doğru yönetildiğinden emin olabilirsiniz.

Profesyonel destek için sorularınızı [email protected] adresine yöneltebilirsiniz. Size yanıt vermekten memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla

Uygurweb / uygurweb.com

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.