Bizim Farkımız

Piyasada çok sık göreceğiniz üzere, wordpress bilen birileri, çok sayıda hosting ve alan adı alıyor. Yaptıkları siteleri neredeyse bedavaya getiriyor ve ucuza satıyorlar. Kopya içeriklerle, 1 günde 1 saatte hazır web siteleri teslim ediyorlar. Yaptıkları sitelerin arkasında durmuyorlar. Sizi iş tesliminden sonra yanlız bırakıyorlar. Yıllık yenilemeye kadar bir daha destek alamıyorsunuz.

Uygurweb web siteleri ise bulut (Amazon Web Services) üzerinde tutulan mükemmelleştirilmiş, merkezi SEO ve mobil uyumlu responsive yazılımları ile rakiplerinin çok önünde SEO yarışına katılıyorlar.

Sitelerimizin her biri yük, kapasite ve hız olarak sürekli takip ediliyor. Ataklara karşı korunuyor. Sitelerimizde bant genişliği sınırımız bulunmuyor.

Kullanıcı dostu panelimiz ile resim, video, diğer eklenti ve bağlantılarınızı, özgürce ve kolaylıkla sitenize ekleyebiliyorsunuz. Sitenizi güncel tutmanız, kullanıcı deneyimini arttıracak bilgiler ve resimler eklemeniz o kadar kolay oluyor. Arama motorlarının baktığı da bu..

Devamlılık açısından en üst düzeyde hizmet veriyoruz. Yönetim paneli sunuyoruz.

Kalitenin yanında fiyatı makul sunuyoruz...

Web sitenizin hazırlık sürecini kurumsal bir proje olarak ele alıyoruz. Üstelik sitenizden nasıl kazanç sağlayabileceğiniz konusuna sizin gibi kafa yoruyor, bunun yöntemlerini size sunuyor, daima yanınızda olduğumuzu size hissettiriyoruz.

Mükemmeli istiyorsanız, bize mutlaka danışın.

uygurweb.com

Sizi Arayalım

Web Tasarım ve/veya Reklam Proje Teklifi almak için bilgilerinizi girin, sizi arayalım.